Інтернет

мережаОсновним напрямком діяльності нашої компанії є надання послуг доступу до мережі Інтернет. Вперше ми запропонували цю послугу своїм абонентам ще в далекому 2005-му році. За цей час вимоги до якості, швидкості та надійності з'єднання значно зросли. Проте, змінились і технології. Намагаючись йти в ногу з часом, ми одні з перших у Кривому Розі почали надавати послуги доступу до мережі Інтернет за технологією FTTB. І, напевно, єдині на сьогодні, хто має два абсолютно незалежних канали зв'язку. Що ж це дає нашим клієнтам?

FTTB

Абревіатура FTTB розшифровується як Fiber to the building, тобто «оптика в дім», і мається на увазі, що до дому підведено окремий оптоволоконний канал з, практично, необмеженою швидкістю доступу до мережі Інтернет. Оптичні лінії зв'язку повністю захищені від електромагнітних і радіочастотних перешкод, а швидкість не залежить від погодних умов.

Зовнішні канали. Навіщо два?

волокнаЗа останній десяток років, інтернет для багатьох став не розкішшю, а засобом. Засобом комунікації, пошуку інформації, розваг та спілкування. Важко сформулювати, чим для сучасної людини є інтернет. Він ... як електрика, повітря чи ліфт - коли інтернет є, ти його не помічаєш, а коли його немає - то стає досить важко. Як показує практика, у будь-якого, навіть найбільш надійного інтернет провайдера виникають аварії. Саме для таких випадків ми і використовуємо два абсолютно незалежних канали доступу до мережі Інтернет. Безумовно, економічно, це не зовсім доцільно. Проте, зробивши ставку на якість, ми свідомо йдемо на цей крок, зробивши пріоритетом перш за все надійність наданих послуг.

Вартість послуги

  • На сьогоді ми пропонуємо одні з найдоступніших безлімітних тарифних планів у регіоні. 
  • Для бажаючих заощадити, ми пропонуємо спеціальні пакетні тарифні плани. Заплативши за три місяці, четвертий місяць абонент отримує безкоштовно.
  • Крім того, в нашій мережі діє програма лояльності. Відповідно до цієї програми, будь-який абонент, що є нашим клієнтом більш як півроку, і в його історії користування немає відключень, отримує статус VIP і, як наслідок, ексклюзивні умови.
  • Ну і, нарешті, наші абоненти мають можливість активувати абсолютно безкоштовний тарифний пакет FreeLine. Швидкість доступу при цьому мінімальна, проте, є достатньою для повільного серфінгу або чату в мережі. Цей пакет розраховано на тих, хто забув заплатити за новий місяць, а отримати доступ до мережі потрібно терміново.