UPC коннектор

З 1-го січня 2023 компанія SunLine однією з перших в Кривому Розі почала надавати послугу підключення до мережі Інтернет за технологією PON в багатоквартирних будинках.

PON (англ. Passive optical network) — це технологія пасивних оптичних мереж, яка заснована на деревоподібній волоконно-кабельній архітектурі з пасивними оптичними розгалужувачами на вузлах. Основною перевагою мережі, побудованій за технологією PON є абсолютна незалежність проміжних вузлів від енергопостачання. Це означає, що у вас вдома буде Інтернет, навіть якщо в будинку не буде електрики.

При підключенні до мережі за технологією PON, в квартиру абонента заводиться спеціальний оптоволоконний кабель, який за допомогою спеціального оптичного конектора підключається до спеціального абонентського терміналу ONU, який встановлюється при вході у квартиру абонента і в який потім підключається абонентський пристрій - роутер, комп'ютер тощо.  Вартість підключення до мережі PON складає 550 грн. Кабель до квартири абонента та абонентський термінал (ONU) надаються провайдером в тимчасове користування, за умови регулярної щомісячної сплати за діючий пакет послуги Інтернет, та мають бути повернуті провайдеру в разі припинення абонентом користуванням послугою Інтернет.  Можливе додаткове прокладання кабелю по квартирі абонента із розрахунку 8грн/м.

Абонентам, підключеним за технологією PON доступна вся лінійка безлімітних пакетів, включаючи пакети зі швидкостями до 1Гбіт/с.

Зверніть увагу, підключення за технологією PON наразі доступно не во всіх районах, але ми кожен день працюємо над розширенням зони покриття. Тому, при замовленні, обов`язково уточнюйте - чи доступна ця послуга саме за Вашою адресою.